Транспортират пострадалите от "Арсенал" в "Пирогов"
Трите жени, които пострадаха по-рано днес при инцидент в оръжейния завод "Арсенал", ще бъдат транспортирани към Клиниката по изгаряния на УМБАЛСМ "Пирогов", съобщават от БГНЕС.
Две от жените са с леки обгаряния, но третата е със сериозни травми. Няма опасност за живота на жените.
Те са откарани в казанлъшката болница за оказване на медицинска помощ. На мястото на инцидента са експерти за изясняване на причините.
Състоянието и на трите пострадали е стабилно, нуждаят се от лечение в специализирано отделение, каквото на територията на здравните заведения в Казанлък и Стара Загора няма.
Няма основание за паника. Ситуацията на територията на завода е спокойна, съобщават от завода. /БГНЕС
Две от жените са с леки обгаряния, но третата е със сериозни травми. Няма опасност за живота на жените.
Те са откарани в казанлъшката болница за оказване на медицинска помощ. На мястото на инцидента са експерти за изясняване на причините.
Състоянието и на трите пострадали е стабилно, нуждаят се от лечение в специализирано отделение, каквото на територията на здравните заведения в Казанлък и Стара Загора няма.
Няма основание за паника. Ситуацията на територията на завода е спокойна, съобщават от завода. /БГНЕС
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус