Стадион "Христо Ботев" в Пловдив вече е общински
С 37 гласа "за" Общинският съвет в Пловдив развали концесията за стадион "Христо Ботев". По този начин "Колежа" вече е общински, съобщи bTV.
Концесията бе развалена по взаимно съгласие.
В полза на община Пловдив остава гаранцията на стойност 491 300 лева, както и проектът на стойност 929 496 лева.
Концесията бе сключена през 2013 година за срок от 35 години.
Припомняме, че наскоро премиерът Бойко Борисов обеща държавно финансиране за довършване строителството на стадион "Христо Ботев", ако той стане общински. /БТВ
Концесията бе развалена по взаимно съгласие.
В полза на община Пловдив остава гаранцията на стойност 491 300 лева, както и проектът на стойност 929 496 лева.
Концесията бе сключена през 2013 година за срок от 35 години.
Припомняме, че наскоро премиерът Бойко Борисов обеща държавно финансиране за довършване строителството на стадион "Христо Ботев", ако той стане общински. /БТВ
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус