След пожара в психодиспансера: Трима пациенти са настанени в "Св. Анна"

Трима пациенти са хоспитализирани в Клиника по вътрешни
болести (Отделение по пулмология) на УМБАЛ "Св. Анна"-София АД, след
пожара от тази сутрин, в района на столичната Сточна гара, съобщиха лечебното заведение.

Пациентите са от СБАЛПФЗ София-област и не са пострадали от пожара.

Настанени са в УМБАЛ "Св. Анна"-София АД до възстановяване на инфраструктурата в района.
CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355