Сигнал за бомба евакуира пациенти в пловдивската болница
Сигнал за бомба евакуира пациенти в пловдивската болница, съобщиха от 24 часа. Полицията и служителите на ГДБОП извършват в момента проверка в болница "Каспела".
Причината е получен сигнал за бомба в избата на лечебното заведение.
Част от пациентите са били евакуирани, но персоналът така и не ги информирал за какво, пише "Марица".
След неотложните работи започва досъдебно производство, уточниха от областната дирекция на МВР. Злоумишленото обаждане е престъпление и за него е предвидено наказание.
Причината е получен сигнал за бомба в избата на лечебното заведение.
Част от пациентите са били евакуирани, но персоналът така и не ги информирал за какво, пише "Марица".
След неотложните работи започва досъдебно производство, уточниха от областната дирекция на МВР. Злоумишленото обаждане е престъпление и за него е предвидено наказание.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус