Ще приключва ли втората смяна на учениците по-рано?
Министерството на образованието обсъжда, втората смяна на учениците да свърша по-рано, съобщиха от Нова телевизия.
Тази идея се зароди след като преди по-малко от месец, осмокласничка загина, а нейна съученичка пострада, след като пресичали столичния булевард "Никола Вапцаров".
Идеята е последният час да приключи в 18:30 и така прибирането на децата да бъде по-безопасно.
Заместник директорът на Математическата гимназия Нели Георгиева, коментира, че се работи по-въпроса, учениците да свършват училище по-рано, но за сега тази идея не е приложима. /nova tv
Тази идея се зароди след като преди по-малко от месец, осмокласничка загина, а нейна съученичка пострада, след като пресичали столичния булевард "Никола Вапцаров".
Идеята е последният час да приключи в 18:30 и така прибирането на децата да бъде по-безопасно.
Заместник директорът на Математическата гимназия Нели Георгиева, коментира, че се работи по-въпроса, учениците да свършват училище по-рано, но за сега тази идея не е приложима. /nova tv
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус