Президент и премиер поздравиха българите с Рождество Христово
Премиерът Бойко Борисов и президентът Румен Радев използваха тази сутрин социалните мрежи, за да отправят пожеланията си към българския народ, по повод светлия празник Рождество Христово.
"Честито Рождество Христово!
Пожелавам здраве и радост във всяко българско семейство. Нека бъдем по-добри и даряваме с топлина и усмивка хората около нас!", написа на страницата си във Фейбук държавният глава Румен Радев.
Министър-председателят Бойко Борисов се обърна към българите с пожелание да бъдем заедно с нашите близки, да сме здрави, щастливи и с добри сърца./faktor.bg
"Честито Рождество Христово!
Пожелавам здраве и радост във всяко българско семейство. Нека бъдем по-добри и даряваме с топлина и усмивка хората около нас!", написа на страницата си във Фейбук държавният глава Румен Радев.
Министър-председателят Бойко Борисов се обърна към българите с пожелание да бъдем заедно с нашите близки, да сме здрави, щастливи и с добри сърца./faktor.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус