Превозвачите искат оставката на Аврамова, протестират на 13 януари
Превозвачите поискаха оставката на регионалния министър Петя Аврамова заради приетите тарифи за толсистемата, въпреки поисканите от тях и въпреки обсъжданията в експертния съвет към МРРБ, предаде репотер на БГНЕС.
Според тях, превозвачите и потребителите ще пострадат шоково от толсистемата. Към протеста на автобусните превозвачи на 13 януари ще се присъединят и тези на международните товарни превози.
Според превозвачите проблем с толсистемата ще имат потребителите, след като превозвачите се наложи да поискат промени в договорите с общините за превоз на пътници. /БГНЕС
Според тях, превозвачите и потребителите ще пострадат шоково от толсистемата. Към протеста на автобусните превозвачи на 13 януари ще се присъединят и тези на международните товарни превози.
Според превозвачите проблем с толсистемата ще имат потребителите, след като превозвачите се наложи да поискат промени в договорите с общините за превоз на пътници. /БГНЕС
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус