Половин тон пластмасови капачки събраха в Генерал Тошево
Около половин тон пластмасови капачки, събирани в продължение на три месеца на няколко различни места в Генерал Тошево, бяха дарени за кампанията „Капачки за благотворителност – МБАЛ-Добрич“, съобщиха от добруджанската община.
В първите дни на новия месец представители на Общински младежки съвет събраха всички капачки от голямото метално сърце, монтирано в центъра на града, и от трите детски градини и ги предадоха в Добрич.
По инициатива на децата този път пластмасовите изделия ще отидат за закупуване на медицинско оборудване в многопрофилната болница в областния град. От деня, в който беше монтирано сърцето за събиране на капачки, град Генерал Тошево се включва за трети път в благотворителната кампания. /dnews.bg
В първите дни на новия месец представители на Общински младежки съвет събраха всички капачки от голямото метално сърце, монтирано в центъра на града, и от трите детски градини и ги предадоха в Добрич.
По инициатива на децата този път пластмасовите изделия ще отидат за закупуване на медицинско оборудване в многопрофилната болница в областния град. От деня, в който беше монтирано сърцето за събиране на капачки, град Генерал Тошево се включва за трети път в благотворителната кампания. /dnews.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус