Петя Аврамова: ТОЛ системата не е проблемът на автобусните превозвачи
Според регионалния министър Петя Аврамова стачката на автобусните превозвачи цели да покаже проблемите в сектора. По думите й обаче проблемът не е въвеждането на ТОЛ системата, тъй като тарифите са били намалени, както и пътищата, които обхваща новото таксуване.
По-рано стана ясно, че превозвачите от днес излизат на протест заради въвеждането на ТОЛ системата. От години автобусните превозвачи настояват и нерегламентираните превози да бъдат обявени за престъпление чрез промяна в Закона за автомобилните превози.
"Аз приемам тази стачка на автобусните превозвачи като опит за показване на проблемите, които трябва да бъдат решени. Категорично смятам, че тол таксата не е проблем, както за автобусните превозвачи, така и за всички тежкотоварни превози, които трябва да заплащат на база изминато разсотяние. Обществото също потвърди с направеното от нас проучване, че подкрепя тази реформа и този модел на таксуване", каза министър Аврамова.
По думите й проблемите на превозвачите са други.
"Първо - нерегламентираните превози. Това е тема, по която трябва да се работи. Второто, което притеснява превозвачите, са дългосрочните договори, които имат с общините. Там мое лично мнение е, че може да се помисли за промяна в Закона за обществените поръчки и възможност при такова форсмажорно обстоятелство, каквото е въвеждане на задължителна ТОЛ такса за автобусните превози, те да имат възможност за актуализация на тези дългосрочни договори", посочи Аврамова.
Тя потвърди, че от 1 март ТОЛ системата тръгва и не се предвиждат нови отлагания на въвеждането й. /dariknews.bg
По-рано стана ясно, че превозвачите от днес излизат на протест заради въвеждането на ТОЛ системата. От години автобусните превозвачи настояват и нерегламентираните превози да бъдат обявени за престъпление чрез промяна в Закона за автомобилните превози.
"Аз приемам тази стачка на автобусните превозвачи като опит за показване на проблемите, които трябва да бъдат решени. Категорично смятам, че тол таксата не е проблем, както за автобусните превозвачи, така и за всички тежкотоварни превози, които трябва да заплащат на база изминато разсотяние. Обществото също потвърди с направеното от нас проучване, че подкрепя тази реформа и този модел на таксуване", каза министър Аврамова.
По думите й проблемите на превозвачите са други.
"Първо - нерегламентираните превози. Това е тема, по която трябва да се работи. Второто, което притеснява превозвачите, са дългосрочните договори, които имат с общините. Там мое лично мнение е, че може да се помисли за промяна в Закона за обществените поръчки и възможност при такова форсмажорно обстоятелство, каквото е въвеждане на задължителна ТОЛ такса за автобусните превози, те да имат възможност за актуализация на тези дългосрочни договори", посочи Аврамова.
Тя потвърди, че от 1 март ТОЛ системата тръгва и не се предвиждат нови отлагания на въвеждането й. /dariknews.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус