Пациентски организации призовават пациентите да не влизат в саморазправа с лекари
Пациентски организации "Заедно с теб" осъждат категорично насилието и бруталната агресия над лекари и сестри тази нощ в УМБАЛ "Св. Анна" - София. Това става ясно от позиция на организации.
Те се обръщат към пациентите да не влизат в саморазправа и нападение над лекари и сестри.
По думите им ако не са доволни или считат, че правата са им нарушени, пациентите и близките им трябва да се обръщат с жалби към Министерство на здравеопазването и към правозащитните пациентски организации.
Припомняме, че по-рано днес пациент вилня в Окръжна болница. Удрял, блъскал, душил и обиждал лекари и медицински сестри. /news.bg
Те се обръщат към пациентите да не влизат в саморазправа и нападение над лекари и сестри.
По думите им ако не са доволни или считат, че правата са им нарушени, пациентите и близките им трябва да се обръщат с жалби към Министерство на здравеопазването и към правозащитните пациентски организации.
Припомняме, че по-рано днес пациент вилня в Окръжна болница. Удрял, блъскал, душил и обиждал лекари и медицински сестри. /news.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус