Няма да извиняват служебно отсъствията на децата в детски градини в София
Отсъствията на децата, които заради грипната епидемия в София не посещават ясла или детска градина, няма да се извиняват служебно. Това съобщи за БГНЕС директорът на Дирекция "Образование" в Столичната община Мария Минчева.
Тя обясни, че родителите на децата, които не ги пускат на ясла или детска градина, трябва да попълнят заявление, за да им бъде преизчислена таксата и за да може ръководството на детското заведение да направи разчет за храната. В случай че детето е болно, родителите трябва да занесат медицинска бележка от лекар. По нейни думи това се прави съгласно действаща Наредба.
Припомняме, грипната ваканция в столицата е от днес до 4 февруари. Учениците трябва да се завърнат в клас на 6 февруари, след като мине и междусрочната им ваканция. /БГНЕС
Тя обясни, че родителите на децата, които не ги пускат на ясла или детска градина, трябва да попълнят заявление, за да им бъде преизчислена таксата и за да може ръководството на детското заведение да направи разчет за храната. В случай че детето е болно, родителите трябва да занесат медицинска бележка от лекар. По нейни думи това се прави съгласно действаща Наредба.
Припомняме, грипната ваканция в столицата е от днес до 4 февруари. Учениците трябва да се завърнат в клас на 6 февруари, след като мине и междусрочната им ваканция. /БГНЕС
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус