Малко дете пие бира, а възрастните го окуражават с "А, наздраве!" (Видео)
Момченце на 2-3-годишна възраст държи бутилка бира и отпива от нея. Това е скандален клип, който предизвика вълна от възмущение. Видеото беше разпространено в социалните мрежи.
На него се чува как заобикалящите го възрастни го окуражават да пие и видимо се забавляват от случващото се.
Пред Нова тв Христина Данева, главен експерт в дирекция „Контрол правата на детето“ към Държавната агенция за закрила на детето, заяви, че ще се търси съдействие от МВР и ГДБОП по случая. Първо трябва да се установи самоличността на момченцето и къде живее то, поясни Данева.
На него се чува как заобикалящите го възрастни го окуражават да пие и видимо се забавляват от случващото се.
Пред Нова тв Христина Данева, главен експерт в дирекция „Контрол правата на детето“ към Държавната агенция за закрила на детето, заяви, че ще се търси съдействие от МВР и ГДБОП по случая. Първо трябва да се установи самоличността на момченцето и къде живее то, поясни Данева.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус