Колата, в която загина 20-годишна, се е ударила в дърво

Автомобилът, в който загина 20-годишна жена на столичния бул. "България", е самокатастрофирал, обясниха от пресцентъра на МВР пред NOVA. На прав, но мокър участък колата е излязла от пътя и се е ударила в дърво. Загиналата се е возила в автомобила.

Инцидентът стана в отсечката между Околовръстния път и бул. „Тодор Каблешков” около 21:30 часа снощи.

Шофьорът е тестван за алкохол и наркотици. Пробите са отрицателни. Движението по бул. „България” беше спряно за известно време.
CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355