Георг Георгиев: Офисът на Манолова приема само в сряда, а часовете са заети до след Нова година

"Нейният офис приема единствено в сряда, а свободните часове са заети до след Нова година. Имате проблем? Някак сте повярвали, че изходът е в Манолова?" Това написа във фейсбук зам.-министърът на външните работи и председател на младежкото ГЕРБ Георг Георгиев за бившият омбудсман и настоящ председател на гражданския проект Изправи се.БГ - Мая Манолова. С платформата тя се закани да изгражда политическите искания на гражданите.

"Добре знаете, че във всяка държавна институция, срещу номерче, получаваш веднага ред. Изчакваш го и след това си в пълната си възможност да получиш административна услуга, да подадеш молба, жалба или какъвто и да е друг документ. Това се случва всекидневно с осемчасово работно време.

А знаете ли обаче, че не така стоят нещата при „частния” обществен благодетел Мая Манолова. Нейният офис приема единствено в сряда, а свободните часове са заети до след Нова година. Имате проблем? Някак сте повярвали, че изходът е в Манолова? Жалко. Чака Ви повече от месец, докато евентуално успеете да се доредите до свещени няколко минути с т.нар. доброволци. Добре, че не са лекари.

За останалото време остава пропагандата как държавата и институциите нищо не правят, изоставили са своите граждани в беда и единственото спасение е Мая Манолова. Когато и? е удобно. Когато и? се занимава.

Но най-вече - когато историята Ви може да бъде брутално употребена за собствен медиен PR на отчаяно търсещия обществено внимание провален кандидат Манолова.

Изводите остават за широката публика. А дали всичко по-горе описано е вярно? Проверете сами.", коментира Георгиев. /24chasa.bg
CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355