Двама пострадаха при катастрофа в Пловдив

Двама са пострадали след катастрофа между камион и кола тази нощ в Пловдив, съобщиха от полицията. Минути след полунощ на кръстовището между ул. „Ландос“ и бул. „Цариградско шосе“ товарен автомобил със 72-годишен водач отнел предимството на лек автомобил „Ауди“, при което последвал сблъсък.

Медицинска помощ е оказана на 22-годишния шофьор на колата и 19-годишна негова спътничка. Те са с леки наранявания и са освободени за домашно лечение. Шофьорите не са употребили алкохол.
CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355