Добивът на петрол в Либия е намалял с 3/4 заради блокадата на находища
Добивът на петрол в Либия е намалял с три четвърти заради блокадата на терминали от една седмица, предаде Франс прес, като се позова на Националната петролна компания.
Тя съобщи днес, че дневното производство е спаднало от над 1,2 милиона барела на малко повече от 320 000 барела, предава БТА.
Намаляването на добива е причинило загуби в размер на над 256 милиона долара.
Силите на маршал Халифа Хафтар, които се опитват да превземат столицата Триполи, затвориха най-големите петролни находища и пристанища в Източна и Южна Либия. /БТА
Тя съобщи днес, че дневното производство е спаднало от над 1,2 милиона барела на малко повече от 320 000 барела, предава БТА.
Намаляването на добива е причинило загуби в размер на над 256 милиона долара.
Силите на маршал Халифа Хафтар, които се опитват да превземат столицата Триполи, затвориха най-големите петролни находища и пристанища в Източна и Южна Либия. /БТА
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус