Борисов за инцидента с НСО: Страдам за детето, другото може да се оправи (ВИДЕО)
За съжаление това може да се случи на всеки. Ако може да се подобри дейността, но спокойно да се изговори от експерти. Това каза премиерът Бойко Борисов пред журналисти за случая с блъснатото от шофьор на НСО дете.
"Един сайт написа „гавазите на Борисов“, това са идиотски неща", каза още той.
"Повече ме е яд за детето, истински страдам за него, другото може да се оправи", каза премиерът.
"Не може да се сложи милиционер на всяка дупка. Преди говорихме, че сме полицейска държава. Тези полицаи, които слагаме всеки ден са на заплати, които висят на нашия бюджет. Можем да сложим пак на всеки светофар полицай, но това ли е решението", каза той. /24chasa.bg
"Един сайт написа „гавазите на Борисов“, това са идиотски неща", каза още той.
"Повече ме е яд за детето, истински страдам за него, другото може да се оправи", каза премиерът.
"Не може да се сложи милиционер на всяка дупка. Преди говорихме, че сме полицейска държава. Тези полицаи, които слагаме всеки ден са на заплати, които висят на нашия бюджет. Можем да сложим пак на всеки светофар полицай, но това ли е решението", каза той. /24chasa.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус