Борисов за 13-ия рожден ден на ГЕРБ: Доказахме, че сме си научили уроците
Честит рожден ден, ГЕРБ! Благодаря на всеки един от вас за усилията и отдадеността. Това написа премиерът Бойко Борисов във "Фейсбук" по повод 13-тата година от създаването на партията.
Той посочва, че за 13 години от ГЕРБ получават доверието на българите 13 пъти. Това доверие не ни главозамайва, а ни мотивира да сме още по-близо до хората и проблемите им, изтъква Борисов. По негови думи в партията винаги и ще има място за честни и трудолюбиви хора.
"През годините доказахме, че сме си научили уроците. Всеки, който преминава моралните стандарти в партията, понася своите последствия, без значение на каква позиция се намира", пише още премиерът.
Според него на местните избори гражданите ясно са показали къде се управлява безпринципно и където е било необходимо, от ГЕРБ са направили необходимите промени.
13 години ГЕРБ е алтернатива на рухналата банкова система, спрените европейски пари и съсипаната икономика. За разлика от тези преди нас ние харчим само толкова, колкото изкарваме, подчертава Борисов и допълва, че за поредна година доходите се вдигат с 10%, а за осма поредна година пенсионерите получават коледни и великденски надбавки.
Модернизирането на инфраструктурата в страна и добрите условия за бизнес пък привиличали инвеститори и се разкривали работни места с европейски заплати.
Благодаря още веднъж на хората за вярата в нас и за простените грешки. Най-добрият начин да им се отплатим е с работа, работа, работа, категоричен е Борисов.
Той посочва, че за 13 години от ГЕРБ получават доверието на българите 13 пъти. Това доверие не ни главозамайва, а ни мотивира да сме още по-близо до хората и проблемите им, изтъква Борисов. По негови думи в партията винаги и ще има място за честни и трудолюбиви хора.
"През годините доказахме, че сме си научили уроците. Всеки, който преминава моралните стандарти в партията, понася своите последствия, без значение на каква позиция се намира", пише още премиерът.
Според него на местните избори гражданите ясно са показали къде се управлява безпринципно и където е било необходимо, от ГЕРБ са направили необходимите промени.
13 години ГЕРБ е алтернатива на рухналата банкова система, спрените европейски пари и съсипаната икономика. За разлика от тези преди нас ние харчим само толкова, колкото изкарваме, подчертава Борисов и допълва, че за поредна година доходите се вдигат с 10%, а за осма поредна година пенсионерите получават коледни и великденски надбавки.
Модернизирането на инфраструктурата в страна и добрите условия за бизнес пък привиличали инвеститори и се разкривали работни места с европейски заплати.
Благодаря още веднъж на хората за вярата в нас и за простените грешки. Най-добрият начин да им се отплатим е с работа, работа, работа, категоричен е Борисов.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус