Борисов привика в МС шефа на ДАНС и главсека
Премиерът Бойко Борисов привика в Министерски съвет главният секретар на МВР Ивайло Иванов и шефа на ДАНС Димитър Георгиев.
Не е ясна причината за срещата, но може да се предолага, че темата са акциите на МВР и ДАНС във ВиК дружествата в страната.
От сутринта премиерът провежда среща с превозвачите, които са в стачна готовност. Те имат искания за стойността на тол таксите и санкции срещу нерегламентираните превози.
Припомняме, че тази сутрин стана ясно, че ДАНС и МВР са нахлули и в ВиК-Пловдив. Вчера ДАНС, МВР и Антокорупцията влязоха във ВиК-Перник. /news.bg
Не е ясна причината за срещата, но може да се предолага, че темата са акциите на МВР и ДАНС във ВиК дружествата в страната.
От сутринта премиерът провежда среща с превозвачите, които са в стачна готовност. Те имат искания за стойността на тол таксите и санкции срещу нерегламентираните превози.
Припомняме, че тази сутрин стана ясно, че ДАНС и МВР са нахлули и в ВиК-Пловдив. Вчера ДАНС, МВР и Антокорупцията влязоха във ВиК-Перник. /news.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус