Автобусните превозвачи ще протестират от утре заради толсистемата

Автобусните превозвачи ще протестират от утре. Фирмите са недоволни от въвеждането на толсистемата, в която попадат и те, въпреки че трябваше да бъдат изключени от нея.

Държавата предлага цена между 4-7 стотинки за автобуси и тежкотоварни автомобили, която, според автобусните превозвачи, е в пъти по-висока от винетката, която сега плащат.

Протестът ще се проведе в над 30 града, като от 13.01 ще спират и превози. /БГНЕС
CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355