Ананиев: „Пирогов” работи в нормален режим
Един от двамата починали мъже е бил с голяма кислородна недостатъчност и се е наложило да бъде лекуван с повече кислород. Другият човек е бил доведен вечерта в лечебното заведение. Това заяви здравният министър Кирил Ананиев в началото на заседанието на Министерски съвет във връзка с пожара в болница „Пирогов”, при който загинаха двама души, предаде репортер на БГНЕС.
Не само двамата мъже, които са починали са били под заплаха за живота им, а още 80 души и ако не е била адекватната реакция на персонала и службите, можеше да е още по-голяма бедата, добави Ананиев. Болницата работи нормално, не се връщат пациенти. Пирогов работи в нормален режим, добави Ананиев, след което министрите почетоха паметта на големия актьор Стефан Данаилов с едноминутно мълчание. /БГНЕС
Не само двамата мъже, които са починали са били под заплаха за живота им, а още 80 души и ако не е била адекватната реакция на персонала и службите, можеше да е още по-голяма бедата, добави Ананиев. Болницата работи нормално, не се връщат пациенти. Пирогов работи в нормален режим, добави Ананиев, след което министрите почетоха паметта на големия актьор Стефан Данаилов с едноминутно мълчание. /БГНЕС
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус