Ананиев: До 23 декември местим центъра по наркомании от “Младост”
Осигурена е нова сграда, в която ще бъде преместен центърът по наркомании от “Младост”. Това каза от трибуната на парламента министърът на здравеопазването Кирил Ананиев, предаде репортер на БГНЕС.
“На 16.12 ще приключат ремонтните дейности, а до 23.12 ще стане преместването на центъра”, увери министърът.
От думите му стана ясно още, че 194 хероиново зависими се лекуват с метадон.
Работата на центъра изкара жителите на “Младост” на протести, тъй като той се намира в близост до училище, детска градина и детски площадки. Освен това, по думите на хората, са зачестили и кражбите в района. /БГНЕС
“На 16.12 ще приключат ремонтните дейности, а до 23.12 ще стане преместването на центъра”, увери министърът.
От думите му стана ясно още, че 194 хероиново зависими се лекуват с метадон.
Работата на центъра изкара жителите на “Младост” на протести, тъй като той се намира в близост до училище, детска градина и детски площадки. Освен това, по думите на хората, са зачестили и кражбите в района. /БГНЕС
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус