44-годишен загина при катастрофа на на "Хемус", а момиче е в болница
44-годишен мъж е загинал при катастрофа на автомагистрала „Хемус“, 19-годишно момиче е настанено в болница. Това съобщиха от пресцентъра на ОДМВР – София.
Около 22.14 часа на 17 декември на тел. 112 бил подаден сигнал за самокатастрофирал автомобил в района на 3 км на главен път 2-17 в посока автомагистрала „Хемус“.
На място, извън пътното платно, е установен лек автомобил „Хонда“ . При извършения оглед, до автомобила е установен починал 44- годишен мъж. 19- годишна пътничка е настанена за лечение с фрактура на лява предмишница и комоцио. Разследването продължава в рамките на образуваното по случая досъдебно производство. /24chasa.bg
Около 22.14 часа на 17 декември на тел. 112 бил подаден сигнал за самокатастрофирал автомобил в района на 3 км на главен път 2-17 в посока автомагистрала „Хемус“.
На място, извън пътното платно, е установен лек автомобил „Хонда“ . При извършения оглед, до автомобила е установен починал 44- годишен мъж. 19- годишна пътничка е настанена за лечение с фрактура на лява предмишница и комоцио. Разследването продължава в рамките на образуваното по случая досъдебно производство. /24chasa.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус