44-годишен загина при катастрофа на на "Хемус", а момиче е в болница

44-годишен мъж е загинал при катастрофа на автомагистрала „Хемус“, 19-годишно момиче е настанено в болница. Това съобщиха от пресцентъра на ОДМВР – София.

Около 22.14 часа на 17 декември на тел. 112 бил подаден сигнал за самокатастрофирал автомобил в района на 3 км на главен път 2-17 в посока автомагистрала „Хемус“.

На място, извън пътното платно, е установен лек автомобил „Хонда“ . При извършения оглед, до автомобила е установен починал 44- годишен мъж. 19- годишна пътничка е настанена за лечение с фрактура на лява предмишница и комоцио. Разследването продължава в рамките на образуваното по случая досъдебно производство. /24chasa.bg
CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355