40-годишен мъж отказва лечение в столична болница
40 годишен мъж е докаран в СО на УМБАЛ "Св. Анна"-София АД с остър инфаркт, съобщават от болницата.
Хоспитализиран е в Клиника по инвазивна кардиология на болницата, но отказва всякакви инвазивни изследвания и поставянето на стент, за което се е подписал.
От болницата съобщават за случая вероятно заради притеснения на лекарите, че след това и болницата, и лекарите ще бъдат обвинени.
Доц. Божидар Финков обяснява, че при така стеклите се обстоятелства има сериозна опасност, най-малко от инвалидизиране на пациента.
Хоспитализиран е в Клиника по инвазивна кардиология на болницата, но отказва всякакви инвазивни изследвания и поставянето на стент, за което се е подписал.
От болницата съобщават за случая вероятно заради притеснения на лекарите, че след това и болницата, и лекарите ще бъдат обвинени.
Доц. Божидар Финков обяснява, че при така стеклите се обстоятелства има сериозна опасност, най-малко от инвалидизиране на пациента.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус