15-годишен открадна колата на баба си и катастрофира
15-годишен младеж открадна колата на баба си и катастрофира с нея, съобщават от полицията.
Пътният инцидент е станал малко след полунощ на 7 януари в пловдивското село Марково.
При обход автопатрул забелязал лек автомобил "Хюндай", който бил забит в крайпътно дърво. До колата униформените видели две момчета - на 15 и 21 години.
След като разговаряли с тях, полицейските служители установили, че автомобилът е собственост на бабата на 15-годишния, който признал, че го взел без нейно съгласие.
По случая е започнато бързо производство за престъпление.
Пътният инцидент е станал малко след полунощ на 7 януари в пловдивското село Марково.
При обход автопатрул забелязал лек автомобил "Хюндай", който бил забит в крайпътно дърво. До колата униформените видели две момчета - на 15 и 21 години.
След като разговаряли с тях, полицейските служители установили, че автомобилът е собственост на бабата на 15-годишния, който признал, че го взел без нейно съгласие.
По случая е започнато бързо производство за престъпление.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:25 Йосиф Миладинов: Една мечта се сбъдна
- 20:17 Четири навика, които ни пречат да пестим
- 20:08 Опашки от коли на "Дунав мост 1"
- 20:00 Руски боен самолет се разби в Охотско море, пилотът е оцелял
- 19:50 Пунктът "Рудозем-Ксанти" ще заработи до края на годината, според Стефан Янев
- 19:38 Кандидатът за канцлер в Германия изпитва дълбок срам заради Втората световна война
- 19:30 Астън Вила уреди заместник на Грийлиш
- 19:18 Пянич иска да се върне в Ювентус